Series
Ratings
437
CLEVATESSRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0- Noble Farmer Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 2.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
With You and the RainRated ★ 2.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 5.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace Note SpecialRated ★ 3.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.5