Titles you rated
Civil WarRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Price of EverythingRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The White TigerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5