Series
Ratings
55- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
- Fairy CommiRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0