Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5