Series
Ratings
29
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0