Movies
Ratings
193
UltravioletRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0