Movies
Ratings
82
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5