Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
- TrickRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 3.5
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5