Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 2.0
Bedtime StoriesRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5