Titles you rated
Be PositiveRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 1.5
Radiant OfficeRated ★ 2.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.0
Mr. BeanRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0