Movies
Ratings
75
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0