Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0