Movies
Ratings
360
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
No Game No Life: ZeroRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0