Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0