Series
Ratings
17
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0