Movies
Ratings
806
Rust and BoneRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.5
In the FadeRated ★ 5.0
Why Does Herr R. Run Amok?Rated ★ 4.5
Gun-shyRated ★ 3.0
Nosferatu the VampyreRated ★ 3.5
Love in ThoughtsRated ★ 4.5
Four MinutesRated ★ 5.0
3 Türken und 1 BabyRated ★ 0.5
Look Who's BackRated ★ 4.0
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 5.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 2.5