Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 4.5- 100% HotterRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 3.0- 한국기행 - 서울산책Rated ★ 4.5
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.5- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 4.0
- Inside My MindRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5