Titles you rated
The MaskRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5