Movies
Ratings
296
The Devil's GameRated ★ 3.5
Before I WakeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5