Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
HancockRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 0.5