Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5