Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0