Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0