Movies
Ratings
720
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deep TrapRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 2.0
Trolls World TourRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 1.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Stand by Me Doraemon 2Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5