Series
Ratings
224
Nobody's LookingRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 3.5
Non Non Biyori NonstopRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 3.5
How Clumsy you are, Miss UenoRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.5