Movies
Ratings
40
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0