Titles you rated
CartRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5