Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5