Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0