Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Nail Shop ParisRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0