Movies
Ratings
148
PapermanRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5