Series
Ratings
41
She Was PrettyRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5