Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
HowlingRated ★ 1.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 2.5