Movies
Ratings
17
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0