Titles you rated
Apollo 13Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0