Movies
Ratings
15
TangledRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0