Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0