Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0