Movies
Ratings
612
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
Pay the GhostRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0