Movies
Ratings
562
Storm Rider: Clash of the EvilsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
All's Well, Ends WellRated ★ 4.0
Justice, My Foot!Rated ★ 4.0
TMNTRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 2.0
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Saving General YangRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
The Accidental SpyRated ★ 2.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The King of MasksRated ★ 4.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 4.0