Movies
Ratings
47
Blue JasmineRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5