Titles you rated
Band of SistersRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Frankenstein's LoveRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Hospital ShipRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Code Blue Season 3Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- 고마워요, 엄마Rated ★ 2.5
BOSSRated ★ 3.5- BOSSRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Clinic on the SeaRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 3.5