Movies
Ratings
713
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Claire's KneeRated ★ 4.0- Dear SRated ★ 2.5
- miluRated ★ 1.5
- My Neighbor BabyRated ★ 0.5
- Mystery of Humanity Continuing, and LoversRated ★ 2.0
- All The Ways We DisappearRated ★ 1.5
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
- Two HoursRated ★ 4.0
Life UnrehearsedRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 4.5
SanctuaryRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5