Series
Ratings
53
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0- The FamilyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.0