Series
Ratings
36
Reply 1988Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.5- Alien SamRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0