Movies
Ratings
115
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0