Movies
Ratings
17
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
PrideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0