Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0