Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 2.5
BigRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0