Movies
Ratings
733
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0